RockBoard® Power Ace Voltage Doubler oraz RockBoard® Power Ace Current Doubler

RockBoard® poszerza swoją ofertę kabli o nową przejściówkę podwajającą napięcie, oraz drugą, która podwaja prąd. Każda z przejściówek posiada świetne i kompaktowe wtyki, znane już z kabli Rockboard. Obie przejściówki to kable Y dla łączenia wychodzącego sygnału z izolowanych zasilaczy, takich jak np. zapowiadany zasilacz Rockboard ISO Power Block V10, który w zestawie będzie posiadał wspomniane przejściówki.

Stosowanie obu produktów odbywa się jednakowo. Czarne wtyki wpinamy w izolowane wyjścia naszego zasilacza, potem stosujemy dodatkowy kabel RockBoard® Flat Power Supply Cable, który łączymy z niebieską lub białą końcówką (w zależności od modelu), a drugą stronę podłączamy do efektu. W rezultacie otrzymujemy podwojone napięcie (voltage doubler, kabel niebieski) lub podwojony prąd (power doubler, kabel biały).

RockBoard® Power Ace Voltage Doubler Y

Wysokiej jakości produkt, Rockboard Voltage Doubler, posiada wyjątkowo kompaktowe wtyki, które łączą dwa wyjścia z izolowanego zasilacza w jedno, sumując napięcie (np. 2 x 9V -> 1 x 18V). RockBoard® Power Ace Voltage Doubler Y to łatwy sposób na połączenie dwóch izolowanych wyjść 9V w jedno 18V. Ta przejściówka może okazać się pomocna jeśli napotkamy efekty które przy 18V zwiększają headroom, lub zwyczajnie ich wymogi zasilania to min 18V.

2 x prosty wtyk baryłkowy 2.1 x 5.5 mm (czarny), połaczony równolegle w 1 x gniazdo baryłkowe 2.1 x 5.5 mm (niebieski)
Długość kabla pomiędzy wtykami a giaxden 20 cm / 7 7/8”
Wymiary wtyków (D x S x W) 20.5 x 11 x 8.5 mm / 13/16” x 7/16” x 5/16”

Dostępny na koniec lipca. Sugerowana cena RockBoard® Power Ace Voltage Doubler Y to 21,56 PLN, wliczając VAT.

RockBoard® Power Ace Current Doubler Y

Wysokiej jakości produkt, Rockboard Current Doubler posiada wyjątkowo kompaktowe wtyki, które łączą dwa wyjścia z izolowanego zasilacza w jedno, sumując prąd (np. 2 x 150 mA -> 1 x 300 mA). RockBoard Current Doubler to łatwy sposób na połączenie dwóch izolowanych wyjść o tym samym napięciu, w jedno gniazdo z podwojonym prądem. Istotna przejściówka dla wszystkich prądożernych efektów. Na przykład, dzięki RockBoard® Power Ace Current Doubler możemy połączyć dwa gniazda 9V 150 mA w jedno 9V 300 mA.

2 x prosty wtyk baryłkowy 2.1 x 5.5 mm (czarny), połaczony równolegle w 1 x gniazdo baryłkowe 2.1 x 5.5 mm (biały)
Długość kabla pomiędzy wtykami a giaxden 20 cm / 7 7/8”
Wymiary wtyków (D x S x W) 20.5 x 11 x 8.5 mm / 13/16” x 7/16” x 5/16”

Dostępny na koniec lipca. Sugerowana cena RockBoard® Power Ace Current Doubler Y Cable to 21,12 PLN, wliczając VAT.