Summer NAMM 2019 nagroda „Best in Show Award“ dla Phil Jones Bass (PJB) Bighead Pro HA-2

Phil Jones Bass (PJB), amerykański producent wzmacniaczy basowych, odebrał na tegorocznych targach Summer NAMM 19 Nashville/Tennessee nagrodę “Best in Show Award” za wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy Bighead Pro HA-2

Bighead Pro HA-2 Mobile High Performance Multi-Function Headphone Amplifier/Digital Audio Interface
HA-2 to druga wersja wzmacniacza Bighead, w porównaniu do poprzedniej wersji HA-1, Bighead HA-2 posiada liczne udoskonalenia. HA-2 to interfejs USB wysokiej rozdzielczości, który obsługuje odtwarzanie PCM z próbkowaniem 384 KHz /24 bit. W przypadku odtwarzania DSD, 2.822MHz oraz 5.644 MHz, co sprawia że system ten nie tylko jest idealnym narzędziem dla muzyków, ale także inżynierów dźwięku, zapewniając wysoką sprawność oraz najlepszą jakość brzmienia.

Sercem urządzenia jest litowo jonowa bateria, dzięki której urządzenie sprawdzi się w codziennym ćwiczeniu lub przy nagrywaniu. HA-2 pełni także funkcję wzmacniacza/boostera słuchawkowego a także preampu, który może napędzić wzmacniacze. HA-2 posiada aktywne i pasywne wejście, z 2 pasmowym EQ, dzięki temu urządzenie idealnie zagra z gitarą czy basem, a także innymi instrumentami.
Bateria ładowana jest za pomocą wejścia USB, tak więc może być ładowana po podłączeniu do komputera czy dzięki ładowarce od smartphone, naładowanie trwa mniej niż 3 godziny. W pełni naładowane urządzenie wytrzymuje 8 godzin użytkowania.

Po więcej informacji o Phil Jones Bighead Pro HA-2, zapraszamy na: http://pjbworld.com/cms/index.php/product-ha-2