JHS Pedals 3 Series

Siódemka za jednym razem! Każdy z efektów z serii 3 Series produkowany jest przez JHS Pedals w Kansas City, MO, z użyciem najwyższej jakości komponentów, z ścisłym nadzorem procesu produkcji, oraz z dbałością o każdy szczegół. Efekty posiadają 3 pokrętła regulacyjne oraz jeden przełącznik, co pozwala na całkowite ujarzmienie ich brzmienia. Kostki te sprawdzą się zarówno w przypadku początkujących muzyków, jak i tych zawodowych. Seria JHS Pedals 3 Series to inspiracja do do odkrywania nowych, ciekawych barw, a wszystko to w wyjątkowo przystępnej cenie.

JHS Pedals 3 Series Chorus oferuje klasyczne brzmienie chorus i vibrato modulation, wraz z prostą obsługą, co pozwala na wszechstronne muzyczne zastosowanie kostki. Przełącznik Vibe odcina nieprzetworzony sygnał, co daje nam efekt prawdziwego pitch vibrato.

JHS Pedals 3 Series Compressor to prosty i zarazem potężny kompresor, który da nam wszystko, od subtelnego wygładzenia, po mocno skompresowane brzmienie. Przełącznik Bright aktywuje jaśniejsze EQ.

JHS Pedals 3 Series Delay pozwala wybrać między bogatym i ciepłym, a czystym i przenikliwym brzmieniem powtórzeń. Przełącznik Type zmienia charakter brzmienia z czystej cyfrowej barwy, na ciemną, znaną z analogowych kostek.

JHS Pedals 3 Series Distortion to masywnie brzmiące, wszechstronne distortion, z zakresem barw od medium gain crunch po heavy overdrive, distortion, czy nawet rejestry fuzz. Dodatkowy przełącznik Gain pozwala na zmianę brzmienia z bardziej nasyconego i skompresowanego, na otwarte distortion w stylu crunch.

JHS Pedals 3 Series Fuzz to wszechstronna kostka fuzz, która równie idealnie czyści się po skręceniu potencjometra volume w gitarze. Dodatkowy przełącznik Fat aktywuje podbicie niskich czestotliwości, co skutkuje tłustym i potężnym brzmieniem.

JHS Pedals 3 Series Overdrive to szeroki zakres brzmień overdrive oraz prosty desgin. Osiągniesz tu wszystko co potrzebne, efekt boost, przejrzysty przester lo-gain, po brzmienia overdrive znane z dużych wzmacniaczy. Dodatkowy przełącznik Gain pozwala zmieniać brzmienia z bardziej nasyconych i skompresowanych, na otwarte barwy z szerszą dynamiką.

JHS Pedals 3 Series Reverb to wyjątkowo wszechstronna jednostka, która nadaje jeszcze więcej przestrzeni Twojej gitarze. Przełącznik Pre-Delay aktywuje natomiast krótki delay, który załącza się na chwilę przed rozpoczęciem pogłosu.

Specyfikacja:
· efekty gitarowe, wyprodukowane w Kansas City, USA
· kontrola trzema potencjometrami oraz jednym przełącznikiem
· przełącznik nożny bypass, dioda LED
· metalowa obudowa, gniazda 6,3 mm mono in / output
· zasilanie opcjonalnym zasilaczem 9V DC, wtyk baryłkowy 2,1 mm x 5,5 mm, polaryzacja (-) środek, brak zasilania bateryjnego
· pobór prądu 74 mA
· wymiary (D x W x W) 112 x 60 x 31 mm
· waga około 210 g

Dostępne natychmiast!
Wideo: