Wrażenia z Musikmesse 2016 – Framus Legacy Acoustics

W bardzo pozytywnym nastroju wróciliśmy z targów Musikmesse 2016, które zakończyły się 10 kwietnia we Frankfurcie nad Menem. Zgodnie z zapowiedzią, publicznie przedstawiliśmy i zademonstrowaliśmy nasze najnowsze gitary akustyczne Framus Legacy. Zagrali na nich charyzmatyczny Phil X i niepowtarzalny duet Jörg Nassler & Dunja Averdung z Liaisong, zupełnie unplugged na scenie przy naszym stoisku. W ramach festiwalu Musikmesse uświetnili oni również Acoustic Night we Frankfurckim Centrum Kongresowym.

Głównymi atrakcjami była nasz gitara Framus Legacy FD 28 jak również najnowszy model „Jörg Nassler Artist Signature”. Przy naszym stanowisku zaprezentowaliśmy również kilka gitar elektrycznych Framus oraz basów akustycznych Warick Alien

Oczywiście goście mogli obejrzeć i ograć wszystkie modele akustyczne Framus. Opinie wyrażone przez osoby które nas odwiedziły, zasiały w naszych sercach radość:

“Świetne wykonanie, wspaniała grywalność, doskonała jakość dźwięku, fenomenalna estetyka. Żaden producent nie oferował gitar akustycznych o tak fantastycznej grywalności i tak optymalnym stosunku ceny do jakości…”

Wszystkie te opinie to słowa, które faktycznie padły z ust naszych gości! Ekipa firmy Framus serdecznie dziękuje wszystkim gościom za przybycie, jak i recenzje. Było nam niezwykle miło przyjąć tak mocną aprobatę względem tych instrumentów!

Więcej informacji znajdziesz na:

Framus: www.framus.de

„Liaisong Jörg Nassler & Dunja Averdung”: www.liaisong.com/news/

Phil X: www.philx.tv