RockBoard® by Warwick Natural Sound Buffer (pedalboards)

Sera RockBoard® oferuje profesjonalne i niedrogie narzędzie, które powinno znaleźć się na każdym pedalboardzie: Natural Sound Buffer. RockBoard Natural Sound Buffer zapobiega utracie jakości i głośności spowodowanej długością kabla gitarowego lub łańcucha efektów. RockBoard Natural Sound Buffer to neutralny wzmacniacz sygnału, działają zarówno na początku jak i na końcu jego pętli. To wysokiej jakości urządzenie nie potrzebuje potencjometrów ani przełączników. Natural Sound Buffer może być cały czas na chodzie, nie powodując niechcianych zmian w głośności ani w brzmieniu.

RockBoard Natural Sound Buffer jest zamknięty w solidnej metalowej obudowie; posiada wysokiej jakości obwód, niskoszumowe komponenty i złącze zasilacza 9V DC na przedniej panelu. Natural Sound Buffer przywraca brzmieniu klarowność i wyrazistość. Nigdy więcej mętnego brzmienia efektów distortion! Natural Sound Buffer z serii Warwick RockBoard będzie dostępny od połowy listopada 2015.
Sugerowana cena detaliczna producenta (MSRP) kostki RockBoard® by Warwick Natural Sound Buffer wynosi, wliczając VAT, 201,86 PLN

Specyfikacja RockBoard® by Warwick Natural Sound Buffer
• Wzmacniacz sygnału typu neutral buffer
• Zapobiega utracie jakości i głośności sygnału w długich łańcuchach efektów lub podczas użycia długich kabli
• Przywraca brzmieniu klarowność i ostrość
• Złącza 6.3 mm (wejście, wyjście)
• Wejście na opcjonalny zasilacz 9V DC (o polaryzacji centralnie ujemnej) zamontowane na przednim panelu
• Solidna metalowa obudowa