Prezentacja nowych modeli Sadowsky podczas NAMM Show 2020

W dniach 16 do 19 stycznia 2020, w Anaheim/California/USA, odbyły się targi Winter NAMM Show. Podczas wydarzenia firma Framus & Warwick oraz RockBoard, wspólnie z Rogerem Sadowsky, zaprezentowali nowe serie instrumentów Sadowsky:
Sadowsky Masterbuilt Produkowane w Niemczech
Sadowsky MetroLine Produkowane w Niemczech
Sadowsky MetroExpress Produkowane w Chinach

Tak jak zapowiedziano w połowie grudnia 2019, od stycznia 2020 Warwick GmbH został wyłączym licenjobiorcą Sadowsky Guitars Ltd. Dzięki nawiązaniu partnerstwa, Roger Sadowsky pozostaje dalej wizjonerem w firmie Sadowsky Guitars, a Warwick przejmuje obowiązki dystrubucji, a także produkcji instrumentów. Partnerstwo to pozwala Rogerowi pozostać blisko produkcji instrumentów, a także gwarantuje rozwój produktów o nowe linie basów, oraz poszerzenie oferty o akcesoria i struny, w różnych kategoriach cenowych.
Roger Sadowsky: “Jestem niesamowicie dumny z umowy licencyjnej z firmą Warwick GmbH z Niemiec. Kontrakt ten pozwoli mi na powrót do korzeni i spędzenie więcej czasu przy stole lutniczym, a jednocześnie umożliwi muzykom na łatwiejszy dostęp do moich instrumentów, niż kiedykolwiek wcześniej.”

Po więcej informacji o Sadowsky Guitars Ltd., zapraszamy na: https://www.sadowsky.com