EarthQuaker Devices Aqueduct Vibrato & Pitch Bender

EarthQuaker Devices Aqueduct używa krótkiego efektu delay wraz z ośmioma trybami modulacji, tak aby stworzyć od łagodnych kołyszeń dźwięku, niczym z wzmacniacza lampowego, po kosmiczne pulsacje, gwałtowne zakręty, bujne wychylenia, czy wzloty i upadki niczym z efektu whammy. W skrócie, można na tym efekcie stworzyć wszystko co nasz umysł jest sobie w stanie wyobrazić i utożsamić z efektem zmiany wysokości dźwięku.

Dzieki ośmiu dostępnym trybom modulacji, Aqueduct oferuje szeroki wachlarz brzmień w stylu pitch-shiting/vibrato, które będziemy mogli zastosować w dowolnej sytuacji. Tryby Sine, Triangle, Ramp, czy Square pozwalają zadowolić graczy którzy chcą dodać subtelności oraz organiczności swojemu brzmieniu. Tryb Random to efekt “wypaczonej płyty” który przy mocniejszym ustawieniu parametru Depth, jak rzut kostką, pozwala zmienić się brzmieniu w bardzo nieprzewidywalny efekt. Dla muzyków którzy polują na dynamiczny i podatny na atak efekt vibrato, Aqueduct posiada tryby envelope, gdzie będziemy mogli interaktywnie kontrolować parametry Depth i Rate oraz wysokość dźwięku vibrato, zwyczajnie poprzez mocniejsze lub słabsze granie na instrumencie. Tryb Envelope-Controlled Pitch (Env P) wyposażono w miks sygnału wet/dry, co poszerza tonalne możliwości o efekty z pogranicza chorus, flanger, czy daje możliwość bendów niczym z mostka tremolo.

Aqueduct posiada także przełącznik nożny EarthQuaker Devices Flexi-Switch™, dzieki któremu urządzenie może pracować w trybie chwilowym lub tradycyjnym. Dla standardowego działania, wystarczy nacisnąć jeden raz przełącznik aby włączyć efekt, a potem nacisnąć znów przełącznik aby go wyłączyć. W trybie chwilowym natomiast, efekt działa tak długo jak długo trzymamy wciśnięty przełącznik nożny efektu.

Video demo:

https://www.youtube.com/watch?v=EGeLhXGlvSg&frags=pl%2Cwn

https://www.youtube.com/watch?v=7ogou7JIB0I&frags=pl%2Cwn

https://www.youtube.com/watch?v=f0BoGh27Dd8&frags=pl%2Cwn

https://www.youtube.com/watch?v=1Rf2Nngsv0M&frags=pl%2Cwn

Sugerowana cena EarthQuaker Devices Aqueduct Vibrato to 1055,56 PLN, wliczając VAT.

Dostępny natychmiast.

Po więcej informacji, zapraszamy na:

https://www.earthquakerdevices.com

oraz na https://gitarzysci.pl/efekty-gitarowe-f3.html