AudioBox & GO!

Dlaczego AudioBox GO wywołuje efekt WOW?
Nowy AudioBox GO, choć wygląda niepozornie, mieści się w kieszeni torby od laptopa i kosztuje jedyne 414 zł, to ma wiele do zaoferowania! Zabierz AudioBox GO ze sobą i w drogę!

Pomysł był prosty – stworzenie najmniejszego, najlżejszego i najłatwiejszego w obsłudze interfejsu audio do użytku, gdziekolwiek jesteś – w domu, w podróży, nad jeziorem czy na stacji metra… W dowolnym miejscu, które Cię zainspiruje. I to się udało!

AudioBox GO jest urządzeniem class-compliant, więc nie trzeba pobierać i instalować żadnych sterowników ani aplikacji. A ponieważ karta jest zasilana z magistrali USB, nie musisz martwić się zasilaczem. Podłącz AudioBox GO i zabrzmij profesjonalnie! Kompaktowy interfejs wyposażono w przedwzmacniacz XMAX-L, dzięki któremu Twoje nagrania zabrzmią czysto i wyraźnie. Z AudioBoxem GO możesz nagrywać dźwięki w rozdzielczości 24 bity/96 kHz!

Do nowego interfejsu podłączysz profesjonalne mikrofony wokalne XLR, instrumenty klawiszowe, maszyny perkusyjne, gitary, słuchawki i monitory studyjne. Gdziekolwiek lub cokolwiek nagrywasz, AudioBox GO ma absolutnie wszystkie złącza, których potrzebujesz.

W AudioBox GO nie ma rzeczy nieprzydatnych
Na przednim panelu oprócz gniazd znajdziesz niezbędne pokrętła: gałkę Mix, która pozwala ustawić proporcję pomiędzy sygnałem sprzętowym i programowym, duży potencjometr ułatwiający sterowanie głośnością (MAIN Out), mniejszy do regulacji poziomu głośności słuchawek oraz dwie gałki wzmocnienia sygnału z wejścia mikrofonowego i instrumentalnego.

Moc oprogramowania
Co najlepsze, możesz tworzyć muzykę już od pierwszego dnia, ponieważ AudioBox GO zawiera Studio One Prime – najbardziej intuicyjną cyfrową stację roboczą audio, jak również Studio Magic, pakiet wtyczek, oprogramowania i tutoriali o wartości ponad 1000 dolarów!

A gdy będziesz gotowy, aby wyruszyć w drogę, pobierz za darmo aplikację Capture Duo i ciesz się dwuścieżkowym nagrywaniem bezpośrednio na iPada lub nagrywaniem w wybranej aplikacji w systemie Android!